Po poradę do prawnika

Po poradę do prawnika

Z racji mojego wieku, postanowiłam sporządzić testament. Trochę mi się udało nagromadzić dóbr majątkowych, a że chciałam podzielić sprawiedliwie, stwierdziłam że najlepiej zrobię jak poradzę się profesjonalnego prawnika.

Znajoma poleciła mi kancelarię adwokacką w Kaliszu – www.kancelaria-przywara.pl, a pani prawnik już na pierwszym spotkaniu wydała mi się bardzo miłą osobą. Łącznie miałam dwa spotkania z panią prawnik, ale już po pierwszym wiedziałam, że podjęłam słuszną decyzję.

Dzieci nie raz się dopytywały co zamierzam zrobić z majątkiem, próbowały namawiać mnie na takie czy inne decyzje. Dzięki pani adwokat nie tylko udało mi się szybko sporządzić testament, ale stał się on również moją kartą przetargową w dalszych konwersacjach z ukochaną rodziną. Kiedy na jednym z rodzinnych spotkań oznajmiłam, że spisałam testament, rodzina była nie tylko zaskoczona, ale również nieco zbita z tropu. Na szczęście doszliśmy do porozumienia, a mój testament na razie jest moją słodką tajemnicą. To również doradzała mi pani prawnik.